Grįžti į titulinį

FORD FIESTA


Saugumo garantas! Ją išbandę stebisi jos patogumu, o seniai ją žinantys džiaugiasi EcoBoost varikliu, dėl savo mažesnių CO2 emisijų pelnančiu „Metų variklio“ apdovanojimą jau šešis metus iš eilės.
1 min.
0.19 €
1 val.
6.19 €
1 para
32.90 €
1 sav.
159 €

Savybės

Automatinė pavarų dėžė
Oro kondicionierius
USB jungtis
AUX jungtis
Leidžiama vežti augintinius
Vaiko kėdutė

Kaip užvesti automobilį?

Įdėkite raktelį į spynelę, nuspauskite stabdžių pedalą ir raktelį pasukite. Pirmiausia įsijungia sužadinimas, sukant raktelį toliau automobilis užsiveda. 

Kaip įjungti šviesas?

Automobilio šviesos yra įjungiamos pasukus kairėje panelės pusėje esantį ratelį. Taip pat galima dešiniau ratelio reguliuoti prietaisų skydelio apšvietimą bei su kairėje esančiais galima įjungti priešrūkines šviesas. Paspaudus vidurinį mygtuką jis iššoka ir sukant reikiama padėtimi keičiamas lempų švietimo kampas.

Kaip užpilti degalus?

Degalų bako dangtelis yra atidaromas paprastai ranka, nėra specialaus užsukimo, todėl kuras pilamas gana paprastai.

Degalų bako dangtelis yra kairėje pusėje. Benzino tipas yra nurodomas ant lipduko, kuris randamas ant bakelio, skydelio nuo saulės ir techniniame pase, kuris randamas automobilio daiktadėžėje. 

Užpilti kurą galima bet kurioje Circle K degalinėje. Mokėjimo kortelę rasite skydelyje nuo saulės, o PIN kodą - ant mokėjimo kortelės. Įpilkite kurą, sumokėkite šia kortele ir keliaukite toliau :)

Kokie yra funkcionalumai ant vairo?

Mygtukai ant vairo valdomas menu, telefoninis pokalbis, kairėje radijo garsas, taip pat yra „cruise control funkcia“, kuri leidžia nusistatyti norimą greitį.