Grįžti į titulinį

FIAT DOBLO

Geriausia pagalbininkė kraustantis! Bagažinės aukštis 180cm, plotis 155cm, ilgis 380cm, tarpas tarp ratų krovinių skyriuje 136cm. Svarbu: šį automobilį galima palikti tik toje zonoje, iš kurios automobilį paėmei.
1 min.
1 val.
1 para
1 sav.

Savybės

Kaip užvesti automobilį?

Automobilis yra užvedamas raktelį įkišus į spynutę ir pasukus pagal laikrodžio rodyklę.

Kaip įjungti šviesas?

Automobilio šviesos yra įjungiamos pasukus kairėje esančią posūkių svirtelę.

Kaip įjungti valytuvus?

Priekinio stiklo valytuvai yra įjungiami dešinėje esančią svirtelę pasukus pagal laikrodžio rodyklę.

Kaip perjungti pavaras?

Automobilis turi mechaninę pavarų dėžę, todėl jame pavaros yra perjungiamos išmynus sankabos pedalą ir pavarų svirtį pastačius į norimo bėgio padėtį.

Atbulinis bėgis yra įjungiamas išmynus sankabos pedalą, pakėlus ant pavarų svirties esantį žiedą ir pastačius į viršutinę kairę padėtį.

Kaip užpilti degalų?

Degalų bako dangtelis yra atidaromas patraukus dangtelį į save, paskui rakteliu atrakinamas bako kamštis ir pasukamas prieš laikrodžio rodyklę.

Degalų bako dangtelis yra kairėje pusėje ir į automobilį pilamas dyzelinas. Benzino tipas yra nurodomas ant lipduko, kuris randamas ant bakelio, ant lipduko ant saulės skydelio ir techniniame pase, kuris randamas automobilio daiktadėžėje. 

Užpilti kurą galima bet kurioje Circle K degalinėje. Mokėjimo kortelę rasite skydelyje nuo saulės, o PIN kodą - ant kortelės. Įpilkite, sumokėkite šia kortele ir keliaukite toliau :)

Kaip atrakinti krovininį skyrių?

Krovininį skyrių galima atrakinti ant vairuotojo durelių esančiu mygtuku arba mygtuku ant raktelio.