Grįžti į titulinį

FIat 500 Cabrio

Vėjavaikiškas italiūkštis. Modernus, saugus ir nuotaikingas ne tik išorėje, bet ir viduje. „Fiat 500 cabrio“ žino, kad mieste būti stilingu, praktišku ir manevringu yra ne privalumas, o būtinybė!
1 min.
0.14 €
1 val.
4.90 €
1 para
22.90 €
1 sav.
129 €

Savybės

Mechaninė pavarų dėžė
Oro kondicionierius
USB jungtis
AUX jungtis
Kabrioletas
Leidžiama vežti augintinius
Vaiko kėdutė

Kaip atidaryti ir uždaryti stogą?

Mygtukas pakelti/uždaryti stogui yra virš galvos – paspauskite jį ir stogas atsidarys/užsidarys. 

Prieš pabaigiant kelionę, nepamirškite stogą uždaryti. ;)

Kaip užvesti automobilį?

Automobilis yra užvedamas raktelį įkišus į spynutę ir pasukus pagal laikrodžio rodyklę. Raktelį rasite automobilio viduje, puodelio laikiklyje, vairuotojo dešinėje. 

Kaip įjungti šviesas?

Automobilio šviesos yra įjungiamos pasukus kairėje esančią posūkių svirtelę.

Kaip įjungti valytuvus?

Priekinio stiklo valytuvai yra įjungiami dešinėje esančią svirtelę palenkus žemyn.


Galinio stiklo valytuvai yra įjungiami pasukus svirtelės gale esantį ratuką.

Kaip perjungti pavaras?

Automobilis turi mechaninę pavarų dėžę, todėl jame pavaros yra perjungiamos išmynus sankabos pedalą ir pavarų svirtį pastačius į norimo bėgio padėtį.

Atbulinis bėgis yra įjungiamas išmynus sankabos pedalą, pakėlus ant pavarų svirties esantį žiedą ir pastačius į apatinę dešinę padėtį.

Kaip užpilti degalų?

Degalų bako dangtelis yra atidaromas dangtelį patraukus į save, paskui rakteliu atrakinamas bako kamštis ir pasukamas prieš laikrodžio rodyklę.


Degalų bako dangtelis yra dešinėje pusėje. Į automobilį pilamas benzinas. Benzino tipas yra nurodomas ant lipduko, kuris randamas ant bakelio, skydelio nuo saulės ir techniniame pase, kuris randamas automobilio daiktadėžėje. 


Užpilti kurą galima bet kurioje Circle K degalinėje. Mokėjimo kortelę rasite skydelyje nuo saulės, o PIN kodą - ant kortelės. Įpilkite, sumokėkite šia kortele ir keliaukite toliau :)