Grįžti į titulinį

Kia ProCeed

KIA ProCeed maloniai pavėžins tave miestų gatvėse ir ilguose užmiesčio keliuose. Išskirtinis komfortas bei stulbinantis dizainas garantuotas. Su ja tikrai neliksi nepastebėtas!
1 min.
0.22 €
1 val.
9.19 €
1 para
41.29 €
1 sav.
189 €

Savybės

Kaip užvesti automobilį?

Automobilis yra užvedamas paspaudus stabdžio pedalą ir pasukus raktelį pagal laikrodžio rodyklę.

Kaip įjungiamos šviesos?

Automobilio šviesos yra įjungiamos pasukus kairėje esančią svirtį.

Kaip perjunginėjamos pavaros?

Automobilis turi automatinę pavarų dėžę, todėl jame pavaros yra perjungiamos paspaudus stabdžio pedalą ir pavarų svirtį pastačius į norimo bėgio padėtį. Svirtį nukreipus į norimą padėtį, pavara įjungiama ir rodoma panelėje, kairėje pusėje, įjungta pavara pažymima ryškiau, norint įjungti stovėjimą reikia paspausti P

mygtuką.

P – stovėjimas

R – atbulinė pavara

N – neutrali pavara

D – priekinė pavara

Kaip užpilti degalų?

Degalų bako dangtelis yra atidaromas pakėlus svirtelę kairėje pusėje vairuotojo sėdynės (kaip Toyota Yaris). Ir atsukamas bako dangtelis.

Degalų bako dangtelis yra kairėje pusėje. Benzino tipas yra nurodomas ant lipduko, kuris randamas ant bakelio, skydelio nuo saulės ir techniniame pase, kuris randamas automobilio daiktadėžėje. 

Užpilti kurą galima bet kurioje Circle K degalinėje. Mokėjimo kortelę rasite skydelyje nuo saulės, o PIN kodą - ant mokėjimo kortelės. Įpilkite kurą, sumokėkite šia kortele ir keliaukite toliau :)