Naudotis oranžiniais CityBee dviračiais galite tik įsigijus: 3 dienų, 30 dienų arba sezono narystę, tai galite padaryti per mobiliają CityBee programėlę iPhone ir Android mobiliesiems įrenginiams.


CityBee oranžinių dviračių narysčių kainos:

3 dienų
290€
30 dienų
390€
sezono
990€
*Iki šio sezono pabaigos.

Oranžiniai CityBee dviračiai leidžia kiekvienam mėgautis trumpomis kelionėmis mieste. Todėl įsigijus dviračių narystę Jūs gaunate neribotą kiekį nemokamų valandos trukmės kelionių.

Jeigu Jūsų kelionė ilgesnė nei 60 minučių, bus taikomas papildomas paslaugos mokestis, kuris bus nuskaičiuojamas nuo Jūsų mokėjimo kortelės susietos su CityBee paskyra.


Jeigu kelionė dviračiu trunka ilgiau nei 60 minučių, taikomi papildomi laiko įkainiai:

61-90 min
+1,39
91-120 min.
+3,39
Visi kiti pusvalandžiai
+3.39

Kaip skaičiuojamas papildomo laiko mokestis?

Pavyzdys #1
Tomas įsigijo CityBee dviračio narystę ir pradėjo naudotis dviračių dalinimosi paslauga. Tomas žino, kad turėdamas CityBee dviračio narystę jis gauna neribotą kiekį NEMOKAMŲ 60 minučių trukmės kelionių, todėl dviratį naudoją kaip transporto priemonę miesto centre. Jeigu mato, kad kelionė truks ilgiau, baigiantis nemokamoms 60 minučių kelionę pabaigia CityBee stotelėje ir pasiima naują dviratį.

Pavyzdys #2
Ieva taip pat įsigijo CityBee dviračio narystę ir pradėjo naudotis dviračių dalinimosi paslauga, tačiau skirtingai nei Tomas, Ieva nori važiuoti su dviračiu pasivažinėti Santakoje ir jos kelionė truks kelias valandas. Ievos kelionės laikas apskaičiuojamas: pirma valanda nemokama (00.00) + trečias pusvalandis (1.39 €) + ketvirtas pusvalandis (3.39€) = Galutinė kaina 4. 78 €


Kaip įsigyti dviračio narystę ir apmokėti papildomus laiko įkainius?

Užsiregistravus CityBee ir prisijungus prie savo paskyros per mobiliąją CityBee programėlę Jūs būsite paprašyti susieti savo mokėjimo kortelę su CityBee paskyra. Lėšos už dviračio narystę bus nuskaičiuotos nuo Jūsų mokėjimo kortelės taip pat bus atsiskaitoma ir už papildomo laiko įkainius ar keliones CityBee automobiliu.